Drodzy Rodzice!

Informuję, że w dniu 14 maja 2020 roku (tj. czwartek) Przedszkole Samorządowe w Sędziszowie wznawia działalność według wytycznych Ministra Właściwego d/s Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Właściwego d/s Oświaty i Wychowania.

Placówka wypełniła szczegółowe wytyczne przeciwepidemiczne GIS i MEN zalecane dla przedszkoli dotyczące m.in. organizacji opieki, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni oraz gastronomii.

Ponieważ w dalszym ciągu działamy w szczególnych warunkach epidemicznych, dlatego uruchamiamy przedszkole w trybie ograniczonym.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania placówki oraz zabezpieczeń jakie wprowadzono w przedszkolu po jego uruchomieniu, znajdują się w procedurach zamieszczonych na stronie www.przedszkole.sedziszow.pl na stronie głównej w aktualnościach:

PROSZĘ   RODZICÓW  O  OBOWIĄZKOWE   ZAPOZNANIE  SIĘ  Z  UDOSTĘPNIONYMI   PROCEDURAMI.

Zainteresowani wypełniają wymagane oświadczenie (załącznik nr 2) i przesyłają skanem na podany  adres e-mail: przedszkole@sedziszow.pl oraz dostarczają osobiście w dniu przyjścia dziecka do przedszkola

Przypominam, że Rodzice mają prawo skorzystać z płatnego przywileju pozostania w domu  i sprawowania opieki nad dzieckiem do lat 8 do dnia 24.05.2020 r.

Dla dzieci, które w dalszym ciągu pozostaną pod opieką Rodziców, przedszkole będzie świadczyć naukę zdalną.

​mgr Anna Skóra – dyrektor
Przedszkola Samorządowego w Sędziszowie