Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w przedszkolu jest do wglądu lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2022/2023.

Osoby zainteresowane są zobowiązane do „Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola” w postaci pisemnego oświadczenia w terminie od dnia 15.03.2022 r. do dnia 23.03.2022r.:- druk do pobrania na stronie nasze stronie >>>TUTAJ<<< – lub w przedszkolu.

Brak „potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola” (czyli niedostarczenie dokumentu w formie pisemnego oświadczenia) jest równoznaczne z rezygnacją i utratą miejsca w przedszkolu.

Dzieci kontynuujące pobyt w przedszkolu zostały zakwalifikowane zgodnie z obwiązującym regulaminem rekrutacji.

Dnia 31.03.2022 r. nastąpi podanie przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.