Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w przedszkolu jest do wglądu lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2022/2023.

Osoby zainteresowane są zobowiązane do „Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola” w postaci pisemnego oświadczenia w terminie od dnia 15.03.2022 r. do dnia 23.03.2022r.:- druk do pobrania na stronie nasze stronie >>>TUTAJ<<< – lub w przedszkolu.

Brak „potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola” (czyli niedostarczenie dokumentu w formie pisemnego oświadczenia) jest równoznaczne z rezygnacją i utratą miejsca w przedszkolu.

Dzieci kontynuujące pobyt w przedszkolu zostały zakwalifikowane zgodnie z obwiązującym regulaminem rekrutacji.

Dnia 31.03.2022 r. nastąpi podanie przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

„Realnie odpowiedzialni”

Nasza przedszkole bierze udział w profilaktycznym programie edukacyjnym „Realnie odpowiedzialni”. Program został przygotowany przez ekspertów ze Stowarzyszenia Strefa Wsparcia. Jest on częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Odłącz się. Połącz się.” planowanej na 2022 rok.

Program ten powstał by walczyć z nadużywaniem i nieodpowiednim korzystaniem z ekranów przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ważnym celem programu jest uwrażliwienie dorosłych na problem nadmiernej obecności ekranów w życiu dzieci.