„Niepodległa do Hymnu!” – zaśpiewajmy razem dla Niepodległej

W myśl idei „Niepodległa dla wszystkich”, zachęcamy Państwa do wspólnego uczczenia jednego z  najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju, jakim jest odzyskanie niepodległości.  

W tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii uroczystości związane z oficjalnymi obchodami zostały odwołane. Nie możemy spotkać się razem i świętować, a śpiewanie w większym gronie też może okazać się niemożliwe. Dlatego niech Hymn Polski zabrzmi w murach każdego domu, w gronie rodzinnym, w domowym zaciszu. Zaśpiewajmy w samo południe 11 listopada hymn państwowy dając  wyraz jedności i solidarności, które dziś, w obliczu pandemii, są nam wszystkim szczególnie potrzebne.

Zachęcamy również do wywieszania flagi państwowej. Bądźmy razem w tym szczególnym dniu.

Burmistrz Sędziszowa
Wacław Szarek

Dodaj komentarz